Szamba betonowe Prószków

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale także dowożeniem, robieniem dołów pod komorę i instalacją. Posiadamy własną flotę, toteż wykonanie usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy inwestor wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej firmy, która upora się z pracami montażu szamba w krótkim tempie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom polecamy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, więc chętnie doradzamy w zakresie kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Prószków

Producent szamb ceny Prószków

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, bo część nieczystości daje się filtrować i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować zamówiony zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Większe trasy będą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany typ. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne duże zagrożenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne przepisy ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać właściwą pojemność szamba zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.