Szamba betonowe Prudnik

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, wykonywaniem dołów pod komorę oraz instalacją. Posiadamy swoją flotę, toteż realizacja usług instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor zamówi usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej ekipy, która upora się z pracami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego też naszym klientom polecamy pełne prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Prudnik

Producent szamb ceny Prudnik

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości można filtrować i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne karą pieniężną. Trzeba więc kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony zbiornik na teren klienta na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i mamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią pojemność zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.