Szamba betonowe Strzelce Opolskie

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz również dowożeniem, robieniem wykopów pod komorę oraz montażem. Posiadamy swoją flotę, dlatego realizacja usług montażowych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy klient zamówi usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z usługami montażu zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym klientom proponujemy kompleksowe prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, więc chętnie doradzamy w kwestii kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Strzelce Opolskie

Producent szamb ceny Strzelce Opolskie

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości daje się oczyszczać i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne karą pieniężną. Należy więc kupić taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy dotransportować zamówiony zbiornik na teren klienta na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to potencjalne ogromne zagrożenie biologiczne, toteż istnieją rygorystyczne reguły ich budowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do budowy zbiorników i posiadamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość swoich produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak kupić odpowiednią wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości ścieków, którą każdy z nich produkuje.