Szamba betonowe Wołczyn

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie stosowanie nowoczesnych technologii zapewniających wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie zbiorników, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy materiały od sprawdzonych producentów. Dbamy o wykorzystanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były solidne i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to najważniejszy element mówiący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego należy doliczyć również koszty opróżniania. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na wylewanie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Wołczyn

Szambo betonowe Wołczyn

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla was także zbiorniki o niestandardowych pojemnościach, specjalnie dopasowanych do potrzeb konkretnej działki oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa zbiornika to dobra inwestycja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać części stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę prosto do ziemi. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki typ zbiornika będzie najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w gruncie. Można zamówić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych monterów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą niż z tworzywa. Taki pojemnik pozwoli pozyskać za darmo wodę z opadów i używać ją do podlewania warzyw podczas suszy. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie podjaszdu lub samochodu. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.