Szamba betonowe Zawadzkie

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, lecz również dowożeniem, robieniem wykopów pod szambo oraz instalacją. Mamy swoją flotę, toteż wykonanie usług montażowych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy klient wybierze usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej firmy, która upora się z usługami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym odbiorcom polecamy pełne usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z wybudowanego szamba, więc chętnie doradzamy w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Zawadzkie

Producent szamb ceny Zawadzkie

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można filtrować i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma możliwości legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne grzywną. Należy zatem wybrać taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy dotransportować zamówiony zbiornik na działkę odbiorcy na każdą odległość. Większe trasy mogą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza wpływają do wód podziemnych. Ścieki to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić właściwą pojemność zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.