Szamba betonowe Zdzieszowice

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, ale również dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod komorę oraz instalacją. Mamy własną flotę, toteż wykonanie prac instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego właśnie swoim klientom polecamy kompleksowe usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego szamba, dlatego z przyjemnością doradzamy w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Zdzieszowice

Producent szamb ceny Zdzieszowice

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości można filtrować i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Należy zatem kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany prefabrykat na teren odbiorcy na każdą odległość. Dalsze trasy będą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany typ. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe zasady ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Stosujemy innowacyjne technologie do produkcji prefabrykatów i posiadamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak kupić właściwą wielkość szamba zależnie od liczby domowników i uśrednionej ilości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.