Szamba betonowe Baranów Sandomierski

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy tworzenie szamb, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy surowce od certyfikowanych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i wodoszczelne. Ich solidna struktura to najważniejszy element świadczący o wysokiej klasie produktu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego należy dołożyć również koszty eksploatacji. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym opróżnianie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Baranów Sandomierski

Szambo betonowe Baranów Sandomierski

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla was także zbiorniki o niestandardowych wymiarach, specjalnie dostosowanych do potrzeb Twojej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to korzystna decyzja. Najlepszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować cząstki stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj zbiornika jest najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w ziemi. Polecamy zlecić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością lepszą niż z tworzywa. Dobry pojemnik pomoże czerpać za darmo wodę z opadów i używać ją do nawadniania warzyw podczas upałów. Deszczówka świetnie nadaje się także do prac przydomowych, na przykład czyszczenie podjaszdu albo samochodu. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.