Szamba betonowe Błażowa

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne będzie wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję zbiorników, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy surowce od sprawdzonych dostawców. Dbamy o wykorzystanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to najważniejszy czynnik mówiący o wysokiej klasie produktu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego należy doliczyć również cenę eksploatacji. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na wylewanie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Błażowa

Szambo betonowe Błażowa

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla was również prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, najlepiej dopasowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz liczby domowników, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to korzystna decyzja. Najlepszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować cząstki stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj szamba będzie odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w gruncie. Można zamówić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych monterów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą niż z tworzywa. Taki pojemnik pomoże czerpać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania warzyw w czasie suszy. Woda świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie chodnika albo auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.