Szamba betonowe Boguchwała

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, ale również dowożeniem, robieniem dołów pod komorę i instalacją. Mamy swoją flotę, dlatego wykonanie usług instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy inwestor zamówi usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego też naszym klientom polecamy kompleksowe usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność energii oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, dlatego chętnie udzielamy rad w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Boguchwała

Producent szamb ceny Boguchwała

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, bo część ścieków można filtrować i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na pole jest karalne karą pieniężną. Należy więc wybrać taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to potencjalne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe reguły ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do produkcji prefabrykatów i posiadamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który doradzi, jak kupić odpowiednią wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.