Szamba betonowe Brzostek

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, lecz również dowożeniem, robieniem wykopów pod szambo oraz instalacją. Mamy własną flotę, toteż realizacja prac instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy klient wybierze prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z pracami montażu zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym klientom polecamy pełne usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność energii oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego szamba, dlatego chętnie doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Brzostek

Producent szamb ceny Brzostek

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków daje się oczyszczać i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne karą pieniężną. Należy zatem kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Możemy dotransportować zamówiony zbiornik na działkę klienta na dowolną odległość. Większe odległości będą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż istnieją rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy tym są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji zbiorników i posiadamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą wielkość szamba zależnie od liczby domowników i potencjalnej objętości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.