Szamba betonowe Brzozów

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym istotne będzie wykorzystanie innowacyjnych technologii gwarantujących wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie szamb, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy materiały od najlepszych producentów. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były mocne i wodoszczelne. Ich solidna budowa to najważniejszy element mówiący o jakości produktu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego trzeba doliczyć jeszcze cenę eksploatacji. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najlepszych szamb!

Szamba betonowe Brzozów

Szambo betonowe Brzozów

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej trwałości. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie również zbiorniki o niestandardowych pojemnościach, najlepiej dostosowanych do wymagań Twojej posesji oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa zbiornika to korzystna inwestycja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować elementy stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie doradzi, jaki typ szamba będzie najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w gruncie. Można zamówić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą niż z tworzywa. Taki pojemnik pomoże pozyskać darmową wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania kwiatów podczas suszy. Woda doskonale nadaje się także do prac przydomowych, takich jak czyszczenie kostki lub samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.