Szamba betonowe Cieszanów

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym niezbędne jest stosowanie innowacyjnych technologii zapewniających bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję szamb, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników wykorzystujemy produkty od certyfikowanych dostawców. Dbamy o wykorzystanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to najważniejszy czynnik świadczący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego należy doliczyć również koszty eksploatacji. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na wylewanie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Cieszanów

Szambo betonowe Cieszanów

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla Ciebie również zbiorniki o niezwykłych wielkościach, specjalnie dostosowanych do wymagań konkretnej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to dobra inwestycja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj zbiornika będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w gruncie. Można zlecić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych instalatorów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą aniżeli z tworzywa. Taki pojemnik pomoże czerpać za darmo wodę z opadów i używać ją do nawadniania kwiatów podczas upałów. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład mycie kostki lub samochodu. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.