Szamba betonowe Dukla

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym ważne jest wykorzystanie innowacyjnych technologii zapewniających bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie zbiorników, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji szamb stosujemy produkty od najlepszych dostawców. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to główny czynnik świadczący o jakości wyrobu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego trzeba dołożyć również cenę eksploatacji. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym opróżnianie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Dukla

Szambo betonowe Dukla

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla was również zbiorniki o niestandardowych wielkościach, najlepiej dostosowanych do wymagań Twojej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to prawidłowa inwestycja. Najlepszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeśli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie doradzi, jaki typ zbiornika będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w ziemi. Można zamówić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą niż z tworzywa. Taki zbiornik pomoże pozyskać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania kwiatów w czasie upałów. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie kostki albo auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.