Szamba betonowe Dynów

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym istotne jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie szamb, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy materiały od najlepszych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to najważniejszy czynnik mówiący o wysokiej klasie produktu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego trzeba dołożyć jeszcze cenę eksploatacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym wylewanie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Dynów

Szambo betonowe Dynów

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla Ciebie również prefabrykaty o niestandardowych pojemnościach, specjalnie dopasowanych do potrzeb Twojej posesji oraz liczby domowników, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to dobra decyzja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować elementy stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj zbiornika będzie najlepszy dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w ziemi. Można zamówić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych instalatorów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą niż z tworzywa. Dobry zbiornik pozwoli pozyskać darmową wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania warzyw w czasie upałów. Woda świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie podjaszdu lub auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.