Szamba betonowe Głogów Małopolski

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale także transportowaniem, wykonywaniem dołów pod szambo i instalacją. Posiadamy własną koparkę, dlatego realizacja prac montażowych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy klient wybierze prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej firmy, która upora się z usługami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym odbiorcom polecamy kompleksowe prace związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego zbiornika, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Głogów Małopolski

Producent szamb ceny Głogów Małopolski

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości można filtrować i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki typ szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany prefabrykat na działkę klienta na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż istnieją rygorystyczne przepisy ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy okazji są trwałe i mogą służyć wiele dekad. Stosujemy innowacyjne narzędzia do produkcji zbiorników i posiadamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak kupić właściwą wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.