Szamba betonowe Iwonicz-Zdrój

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym niezbędne jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb realizujemy budowę szamb, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji szamb stosujemy surowce od certyfikowanych producentów. Troszczymy się o stosowanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i wodoszczelne. Ich solidna struktura to główny element świadczący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego trzeba doliczyć również cenę eksploatacji. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na opróżnianie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Iwonicz-Zdrój

Szambo betonowe Iwonicz-Zdrój

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla was także prefabrykaty o niezwykłych pojemnościach, najlepiej dopasowanych do wymagań Twojej posesji oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa zbiornika to korzystna inwestycja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać cząstki stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ zbiornika jest najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy elementy, które są przygotowane do natychmiastowego wkopania w gruncie. Można zamówić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych instalatorów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą niż z tworzywa. Dobry pojemnik pomoże pozyskać za darmo wodę z deszczu i używać ją do nawadniania kwiatów w czasie upałów. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac przydomowych, takich jak mycie chodnika albo auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.