Szamba betonowe Jedlicze

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym ważne jest wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję zbiorników, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników wykorzystujemy materiały od najlepszych dostawców. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to główny czynnik świadczący o wysokiej klasie produktu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego trzeba doliczyć również cenę asenizacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na opróżnianie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Jedlicze

Szambo betonowe Jedlicze

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla was również prefabrykaty o niestandardowych wielkościach, specjalnie dostosowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to dobra inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać elementy stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj szamba jest najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w gruncie. Możesz zamówić u nas także szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych instalatorów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą niż z tworzywa. Dobry pojemnik pozwoli czerpać za darmo wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania kwiatów w czasie suszy. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac przydomowych, takich jak mycie kostki lub auta. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.