Szamba betonowe Kańczuga

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie stosowanie innowacyjnych technologii zapewniających bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy budowę zbiorników, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy produkty od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były solidne i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to główny czynnik mówiący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego należy dołożyć jeszcze cenę asenizacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Kańczuga

Szambo betonowe Kańczuga

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla Ciebie także prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, specjalnie dopasowanych do wymagań Twojej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować części stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki typ szamba będzie odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w ziemi. Polecamy zamówić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych monterów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą aniżeli plastikowe. Taki zbiornik pomoże pozyskać darmową wodę z opadów i używać ją do podlewania warzyw podczas upałów. Woda doskonale nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie chodnika lub auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.