Szamba betonowe Kołaczyce

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym niezbędne jest wykorzystanie innowacyjnych technologii gwarantujących wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie zbiorników, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy produkty od certyfikowanych producentów. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to główny czynnik mówiący o wytrzymałości produktu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego trzeba doliczyć jeszcze koszty eksploatacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na opróżnianie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Kołaczyce

Szambo betonowe Kołaczyce

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla Ciebie także zbiorniki o niestandardowych pojemnościach, najlepiej dopasowanych do wymagań konkretnej posesji oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja zbiornika to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki typ zbiornika będzie najlepszy dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w ziemi. Polecamy zlecić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą aniżeli z tworzywa. Taki zbiornik pozwoli czerpać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania kwiatów w czasie suszy. Woda doskonale nadaje się także do prac przydomowych, takich jak mycie chodnika lub samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.