Szamba betonowe Kolbuszowa

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym niezbędne jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie szamb, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy materiały od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były solidne i wodoszczelne. Ich solidna budowa to najważniejszy element mówiący o wytrzymałości produktu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego należy doliczyć również koszty eksploatacji. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym opróżnianie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Kolbuszowa

Szambo betonowe Kolbuszowa

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie także prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, specjalnie dostosowanych do wymagań konkretnej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to prawidłowa inwestycja. Najkorzystniejszym wyborem są szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować części stałe z nieczystości i przepuszczać czystą wodę prosto do ziemi. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki typ zbiornika będzie odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w ziemi. Możesz zamówić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych monterów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą aniżeli z tworzywa. Taki zbiornik pozwoli czerpać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania roślin w czasie upałów. Woda doskonale nadaje się także do prac przydomowych, takich jak mycie chodnika albo auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Waszych potrzeb.