Szamba betonowe Łańcut

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz również dowożeniem, robieniem dołów pod szambo oraz montażem. Mamy swoją koparkę, dlatego wykonanie usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy klient zamówi prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej ekipy, która upora się z pracami wykopania szamba w krótkim czasie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Łańcut

Producent szamb ceny Łańcut

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków daje się oczyszczać i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Trzeba więc kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować wybrany zbiornik na działkę odbiorcy na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to potencjalne ogromne zagrożenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne przepisy ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są trwałe i potrafią służyć wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do budowy zbiorników i mamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość swoich produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wybrać właściwą pojemność szamba w zależności od liczby domowników i potencjalnej ilości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.