Szamba betonowe Lesko

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, lecz także transportowaniem, robieniem dołów pod komorę i montażem. Posiadamy własną flotę, toteż wykonanie prac instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy klient zamówi usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej firmy, która upora się z pracami wykopania szamba w krótkim tempie. Dlatego też naszym klientom polecamy pełne usługi związane z wykopaniem szamba, ponieważ to oszczędność czasu oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, dlatego chętnie udzielamy rad w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Lesko

Producent szamb ceny Lesko

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości daje się filtrować i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Należy więc wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować zamówiony zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne ogromne zagrożenie toksykologiczne, toteż istnieją ścisłe reguły ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy okazji są trwałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość swoich produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić właściwą wielkość zbiornika zależnie od liczby domowników i potencjalnej ilości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.