Szamba betonowe Leżajsk

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę oraz instalacją. Posiadamy własną flotę, toteż realizacja usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy inwestor zamówi prace kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej ekipy, która upora się z pracami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego też naszym odbiorcom proponujemy kompleksowe usługi związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność energii oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego szamba, więc chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Leżajsk

Producent szamb ceny Leżajsk

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, bo część ścieków daje się oczyszczać i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne karą pieniężną. Trzeba zatem kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony prefabrykat na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, dlatego istnieją ścisłe przepisy ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i potrafią służyć wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość swoich produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, którą każdy z nich produkuje.