Szamba betonowe Lubaczów

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale także transportowaniem, wykonywaniem dołów pod komorę i instalacją. Posiadamy swoją flotę, toteż wykonanie prac instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy inwestor zamówi prace kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej ekipy, która upora się z pracami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim klientom proponujemy pełne prace związane z budową szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego szamba, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Lubaczów

Producent szamb ceny Lubaczów

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości daje się oczyszczać i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na pole jest karalne karą pieniężną. Należy zatem kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany prefabrykat na działkę klienta na każdą odległość. Większe trasy mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż istnieją rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są trwałe i mogą służyć wiele dekad. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i posiadamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać właściwą wielkość szamba zależnie od liczby domowników i uśrednionej ilości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.