Szamba betonowe Narol

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, robieniem dołów pod szambo i instalacją. Mamy swoją flotę, toteż wykonanie usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy klient zamówi usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z usługami montażu szamba w krótkim czasie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy pełne usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność energii oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z wybudowanego zbiornika, więc chętnie udzielamy rad w kwestii wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Narol

Producent szamb ceny Narol

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków daje się filtrować i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Należy zatem kupić taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany prefabrykat na teren klienta na każdą odległość. Dalsze odległości będą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie biologiczne, dlatego istnieją ścisłe reguły ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do produkcji zbiorników i mamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać właściwą pojemność szamba zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.