Szamba betonowe Nisko

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym niezbędne będzie wykorzystanie innowacyjnych technologii gwarantujących długie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy budowę szamb, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy produkty od certyfikowanych dostawców. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były mocne i wodoszczelne. Ich solidna budowa to główny czynnik mówiący o jakości produktu. Beton to od dawna wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego trzeba doliczyć również koszty asenizacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Nisko

Szambo betonowe Nisko

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla Ciebie również prefabrykaty o niestandardowych wielkościach, specjalnie dopasowanych do wymagań konkretnej posesji oraz ilości mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który chętnie doradzi, jaki typ szamba jest najlepszy dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w gruncie. Można zlecić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych monterów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością lepszą niż plastikowe. Dobry pojemnik pozwoli czerpać darmową wodę z deszczu i używać ją do podlewania roślin w czasie suszy. Deszczówka świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład mycie podjaszdu lub samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Waszych potrzeb.