Szamba betonowe Nowa Dęba

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym istotne jest stosowanie innowacyjnych technologii gwarantujących bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie szamb, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy produkty od najlepszych producentów. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były solidne i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to główny czynnik świadczący o wytrzymałości produktu. Beton to od dawna wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego należy doliczyć również koszty opróżniania. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Nowa Dęba

Szambo betonowe Nowa Dęba

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla Ciebie również zbiorniki o niezwykłych wymiarach, najlepiej dopasowanych do potrzeb konkretnej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to dobra inwestycja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać elementy stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ zbiornika jest odpowiedni dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy elementy, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w gruncie. Można zamówić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych monterów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą niż plastikowe. Taki zbiornik pomoże czerpać za darmo wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania warzyw podczas suszy. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac przydomowych, takich jak mycie podjaszdu albo auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.