Szamba betonowe Nowa Sarzyna

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, lecz także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod szambo oraz instalacją. Mamy własną flotę, toteż wykonanie usług montażowych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy klient zamówi usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej ekipy, która upora się z pracami wykopania szamba w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie swoim klientom polecamy pełne usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, więc chętnie doradzamy w zakresie kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Nowa Sarzyna

Producent szamb ceny Nowa Sarzyna

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, bo część ścieków daje się filtrować i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Trzeba więc kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony prefabrykat na działkę klienta na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe zasady ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość swoich produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić odpowiednią wielkość zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, którą każdy z nich produkuje.