Szamba betonowe Oleszyce

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne będzie wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących długie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę zbiorników, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy produkty od najlepszych dostawców. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to główny element mówiący o wytrzymałości produktu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego należy doliczyć również cenę asenizacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym opróżnianie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najlepszych szamb!

Szamba betonowe Oleszyce

Szambo betonowe Oleszyce

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla Ciebie również zbiorniki o niestandardowych wielkościach, najlepiej dopasowanych do potrzeb konkretnej działki oraz ilości domowników, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja zbiornika to korzystna inwestycja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować części stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki typ szamba jest najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są przygotowane do natychmiastowego wkopania w ziemi. Możesz zamówić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych instalatorów podłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą aniżeli z tworzywa. Taki pojemnik pomoże pozyskać za darmo wodę z opadów i używać ją do nawadniania roślin podczas suszy. Woda doskonale nadaje się także do prac przydomowych, na przykład mycie kostki lub auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.