Szamba betonowe Pilzno

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, ale również transportowaniem, robieniem dołów pod szambo oraz instalacją. Mamy własną koparkę, toteż realizacja prac montażowych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy klient zamówi prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej ekipy, która upora się z usługami montażu szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy kompleksowe prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, więc z przyjemnością udzielamy rad w kwestii wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Pilzno

Producent szamb ceny Pilzno

Nasze ceny uzależnione są od pojemności zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości daje się filtrować i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest karalne karą pieniężną. Należy więc wybrać taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować zamówiony zbiornik na działkę klienta na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany typ. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to potencjalne ogromne zagrożenie biologiczne, toteż funkcjonują ścisłe przepisy ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy okazji są trwałe i potrafią służyć wiele dekad. Stosujemy nowoczesne narzędzia do budowy zbiorników i posiadamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić odpowiednią pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i potencjalnej ilości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.