Szamba betonowe Pruchnik

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym istotne jest wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję zbiorników, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji szamb stosujemy produkty od certyfikowanych producentów. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to najważniejszy element świadczący o jakości wyrobu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego trzeba dołożyć również koszty opróżniania. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na opróżnianie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Pruchnik

Szambo betonowe Pruchnik

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla Ciebie również prefabrykaty o niezwykłych pojemnościach, najlepiej dopasowanych do potrzeb konkretnej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to dobra decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać części stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ zbiornika jest najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są przygotowane do natychmiastowego wkopania w gruncie. Można zamówić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych monterów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą aniżeli z tworzywa. Dobry pojemnik pomoże pozyskać darmową wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania kwiatów podczas upałów. Woda doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak mycie podjaszdu albo samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.