Szamba betonowe Radomyśl Wielki

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale również transportowaniem, robieniem wykopów pod szambo oraz montażem. Posiadamy swoją flotę, dlatego realizacja usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor zamówi usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej firmy, która upora się z usługami wykopania szamba w krótkim tempie. Dlatego też naszym klientom proponujemy pełne usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z nowego zbiornika, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Radomyśl Wielki

Producent szamb ceny Radomyśl Wielki

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, bo część nieczystości można filtrować i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba zatem wybrać taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Możemy dotransportować wybrany zbiornik na teren klienta na każdą odległość. Dalsze trasy będą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Specjalny, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, toteż istnieją rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne technologie do produkcji prefabrykatów i mamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość swoich produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić odpowiednią pojemność zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.