Szamba betonowe Radymno

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, ale również dowożeniem, wykonywaniem dołów pod szambo i montażem. Posiadamy swoją flotę, toteż realizacja prac montażowych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy klient zamówi usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w krótkim tempie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy kompleksowe prace związane z wykopaniem szamba, ponieważ to oszczędność czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w zakresie wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Radymno

Producent szamb ceny Radymno

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, bo część nieczystości daje się oczyszczać i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Należy więc kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować wybrany zbiornik na teren klienta na dowolną odległość. Większe trasy mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany typ. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to potencjalne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż istnieją ścisłe reguły ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią wielkość zbiornika zależnie od liczby domowników i uśrednionej objętości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.