Szamba betonowe Ropczyce

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym niezbędne jest wykorzystanie innowacyjnych technologii zapewniających bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję szamb, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy szamb stosujemy surowce od najlepszych producentów. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i wodoszczelne. Ich solidna budowa to najważniejszy czynnik świadczący o jakości wyrobu. Beton to od dawna wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego trzeba doliczyć jeszcze koszty eksploatacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Ropczyce

Szambo betonowe Ropczyce

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla Ciebie także prefabrykaty o niestandardowych wielkościach, specjalnie dopasowanych do potrzeb konkretnej działki oraz ilości domowników, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to prawidłowa decyzja. Najlepszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z szamba i wylewać czystą wodę prosto do ziemi. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością podpowie, jaki rodzaj zbiornika będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w gruncie. Polecamy zamówić u nas także szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych instalatorów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą aniżeli z tworzywa. Taki zbiornik pomoże pozyskać za darmo wodę z opadów i używać ją do podlewania warzyw w czasie upałów. Woda doskonale nadaje się także do prac przydomowych, takich jak mycie chodnika albo auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.