Szamba betonowe Rudnik nad Sanem

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, wykonywaniem dołów pod komorę oraz instalacją. Posiadamy swoją koparkę, toteż wykonanie prac montażowych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy inwestor zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie sprawnej firmy, która upora się z pracami wykopania szamba w krótkim czasie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom polecamy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego szamba, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Rudnik nad Sanem

Producent szamb ceny Rudnik nad Sanem

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków daje się oczyszczać i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na pole jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony zbiornik na teren klienta na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to potencjalne ogromne zagrożenie biologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do produkcji zbiorników i mamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać właściwą pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i uśrednionej objętości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.