Szamba betonowe Rymanów

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, ale również dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo oraz instalacją. Mamy swoją flotę, toteż wykonanie prac instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy inwestor zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania szamba w krótkim czasie. Dlatego też swoim klientom polecamy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, więc chętnie doradzamy w kwestii kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Rymanów

Producent szamb ceny Rymanów

Nasze ceny zależne są od wielkości szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, bo część nieczystości daje się oczyszczać i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma możliwości legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba zatem wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy dotransportować zamówiony prefabrykat na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to potencjalne duże zagrożenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe reguły ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i potencjalnej objętości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.