Szamba betonowe Sieniawa

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, robieniem wykopów pod szambo oraz montażem. Mamy własną koparkę, dlatego wykonanie usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy klient wybierze usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej ekipy, która upora się z usługami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom polecamy pełne usługi związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z nowego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w kwestii kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Sieniawa

Producent szamb ceny Sieniawa

Nasze ceny zależne są od wielkości szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, bo część nieczystości daje się oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na pole jest karalne grzywną. Należy zatem kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany prefabrykat na działkę klienta na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany typ. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy okazji są trwałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do produkcji zbiorników i posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość swoich produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić właściwą pojemność zbiornika zależnie od liczby domowników i potencjalnej objętości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.