Szamba betonowe Sokołów Małopolski

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz również transportowaniem, robieniem dołów pod komorę oraz montażem. Mamy swoją flotę, dlatego wykonanie usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy klient zamówi prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami montażu szamba w krótkim czasie. Dlatego też naszym klientom polecamy kompleksowe usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność czasu oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, dlatego chętnie doradzamy w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Sokołów Małopolski

Producent szamb ceny Sokołów Małopolski

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, bo część ścieków można oczyszczać i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne karą pieniężną. Należy zatem kupić taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy dotransportować wybrany zbiornik na działkę klienta na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany typ. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to potencjalne ogromne zagrożenie biologiczne, toteż funkcjonują ścisłe zasady ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy okazji są trwałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić odpowiednią wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.