Szamba betonowe Tyczyn

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym ważne jest stosowanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy budowę szamb, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji szamb stosujemy produkty od sprawdzonych dostawców. Dbamy o wykorzystanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to najważniejszy element świadczący o jakości produktu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego trzeba dołożyć jeszcze cenę eksploatacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na opróżnianie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Tyczyn

Szambo betonowe Tyczyn

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla was również zbiorniki o niestandardowych pojemnościach, specjalnie dostosowanych do wymagań Twojej posesji oraz liczby domowników, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to dobra decyzja. Najlepszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować części stałe z nieczystości i przepuszczać czystą wodę prosto do gruntu. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ zbiornika jest odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w ziemi. Polecamy zamówić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych monterów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą niż z tworzywa. Taki pojemnik pozwoli czerpać za darmo wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania kwiatów podczas upałów. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac przydomowych, na przykład czyszczenie podjaszdu lub auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.