Szamba betonowe Ulanów

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie wykorzystanie nowoczesnych technologii zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję szamb, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy surowce od najlepszych producentów. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to najważniejszy element mówiący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego należy dołożyć również cenę asenizacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najlepszych szamb!

Szamba betonowe Ulanów

Szambo betonowe Ulanów

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla was także zbiorniki o niestandardowych wymiarach, najlepiej dostosowanych do potrzeb konkretnej działki oraz ilości domowników, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa zbiornika to prawidłowa decyzja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj szamba będzie najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w gruncie. Polecamy zamówić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych instalatorów podłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą niż plastikowe. Taki zbiornik pozwoli pozyskać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania kwiatów w czasie upałów. Woda świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie chodnika lub samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.