Szamba betonowe Ustrzyki Dolne

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym ważne jest wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie szamb, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy surowce od sprawdzonych dostawców. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to główny element mówiący o jakości wyrobu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego należy doliczyć również cenę eksploatacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Ustrzyki Dolne

Szambo betonowe Ustrzyki Dolne

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla was również prefabrykaty o niestandardowych wielkościach, najlepiej dopasowanych do potrzeb konkretnej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to prawidłowa inwestycja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ szamba jest najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w ziemi. Można zlecić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych monterów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą aniżeli plastikowe. Dobry zbiornik pomoże czerpać za darmo wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania kwiatów w czasie upałów. Woda doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład mycie podjaszdu albo samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.