Szamba betonowe Zagórz

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne jest stosowanie nowoczesnych technologii zapewniających bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy tworzenie zbiorników, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników wykorzystujemy produkty od sprawdzonych dostawców. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i wodoszczelne. Ich solidna struktura to najważniejszy element świadczący o wytrzymałości produktu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego należy dołożyć również koszty opróżniania. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na opróżnianie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najlepszych szamb!

Szamba betonowe Zagórz

Szambo betonowe Zagórz

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla Ciebie również prefabrykaty o niezwykłych wielkościach, specjalnie dostosowanych do wymagań konkretnej działki oraz liczby domowników, którzy będą korzystali z wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to prawidłowa inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać elementy stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki typ szamba będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w gruncie. Można zamówić u nas także szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą aniżeli plastikowe. Taki zbiornik pomoże czerpać za darmo wodę z deszczu i używać ją do nawadniania kwiatów w czasie upałów. Woda doskonale nadaje się także do prac przydomowych, na przykład czyszczenie kostki albo auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.