Szamba betonowe Zaklików

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie stosowanie innowacyjnych technologii zapewniających długie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję zbiorników, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy materiały od certyfikowanych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to najważniejszy czynnik świadczący o jakości produktu. Beton to od lat wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego należy dołożyć również koszty opróżniania. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym opróżnianie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Zaklików

Szambo betonowe Zaklików

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla was także zbiorniki o niestandardowych wymiarach, najlepiej dostosowanych do wymagań Twojej działki oraz liczby domowników, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja zbiornika to prawidłowa inwestycja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować części stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki typ szamba będzie najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w ziemi. Można zlecić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych instalatorów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością lepszą niż plastikowe. Dobry pojemnik pozwoli czerpać za darmo wodę z opadów i używać ją do podlewania roślin w czasie upałów. Woda doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie chodnika albo samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.