Szamba betonowe Augustów

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie stosowanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję szamb, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy produkty od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były solidne i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to główny czynnik świadczący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od dawna wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego trzeba doliczyć również koszty asenizacji. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym opróżnianie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Augustów

Szambo betonowe Augustów

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie również zbiorniki o niestandardowych wielkościach, najlepiej dopasowanych do potrzeb Twojej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to prawidłowa decyzja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać elementy stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym przedstawicielem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj szamba będzie odpowiedni dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w ziemi. Polecamy zamówić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych instalatorów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą niż plastikowe. Taki pojemnik pozwoli czerpać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania roślin w czasie upałów. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie chodnika lub samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.