Szamba betonowe Biała

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym istotne będzie wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję zbiorników, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników wykorzystujemy materiały od sprawdzonych dostawców. Dbamy o wykorzystanie zaawansowanych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były solidne i wodoszczelne. Ich solidna budowa to najważniejszy czynnik świadczący o wytrzymałości produktu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego trzeba dołożyć również koszty eksploatacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Biała

Szambo betonowe Biała

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla was również prefabrykaty o niestandardowych wielkościach, najlepiej dostosowanych do potrzeb Twojej posesji oraz liczby domowników, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać cząstki stałe z szamba i wylewać czystą wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki typ zbiornika będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w gruncie. Można zlecić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą aniżeli z tworzywa. Taki pojemnik pomoże czerpać za darmo wodę z deszczu i używać ją do podlewania roślin podczas suszy. Woda doskonale nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak mycie kostki lub auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.