Szamba betonowe Bielsk Podlaski

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, lecz także dowożeniem, robieniem dołów pod komorę oraz instalacją. Posiadamy własną koparkę, toteż realizacja usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy klient wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej firmy, która upora się z usługami wykopania szamba w krótkim tempie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom proponujemy kompleksowe prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność energii oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego szamba, dlatego chętnie udzielamy rad w zakresie kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Bielsk Podlaski

Producent szamb ceny Bielsk Podlaski

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część ścieków daje się oczyszczać i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba więc kupić taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować zamówiony zbiornik na teren klienta na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza wpływają do wód podziemnych. Ścieki to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe zasady ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy tym są trwałe i potrafią służyć wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do budowy zbiorników i posiadamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą pojemność zbiornika zależnie od liczby domowników i potencjalnej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.