Szamba betonowe Brańsk

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, ale także dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo i instalacją. Mamy swoją flotę, toteż realizacja prac instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej firmy, która upora się z pracami wykopania zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego też swoim klientom polecamy kompleksowe prace związane z budową szamba, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego chętnie doradzamy w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Brańsk

Producent szamb ceny Brańsk

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków daje się oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne karą pieniężną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować zamówiony zbiornik na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne duże zagrożenie biologiczne, toteż funkcjonują ścisłe przepisy ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią wielkość szamba zależnie od liczby domowników i uśrednionej ilości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.