Szamba betonowe Choroszcz

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale także transportowaniem, wykonywaniem dołów pod szambo oraz instalacją. Mamy własną koparkę, toteż wykonanie usług montażowych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy inwestor zamówi usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej firmy, która upora się z pracami wykopania zbiornika w krótkim tempie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom polecamy pełne usługi związane z budową szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego z przyjemnością doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Choroszcz

Producent szamb ceny Choroszcz

Nasze ceny zależne są od rozmiaru szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, bo część ścieków można oczyszczać i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Należy więc wybrać taki typ szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Możemy dotransportować wybrany zbiornik na teren klienta na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne przepisy ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są trwałe i mogą służyć wiele dekad. Stosujemy nowoczesne technologie do budowy prefabrykatów i posiadamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać właściwą pojemność zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.