Szamba betonowe Ciechanowiec

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym istotne jest stosowanie innowacyjnych technologii gwarantujących długie korzystanie. Jako producent szamb oferujemy budowę szamb, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy produkty od certyfikowanych dostawców. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to główny czynnik świadczący o wytrzymałości produktu. Beton to od dawna wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego należy doliczyć jeszcze koszty opróżniania. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym opróżnianie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Ciechanowiec

Szambo betonowe Ciechanowiec

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie także zbiorniki o niestandardowych wielkościach, najlepiej dopasowanych do wymagań Twojej posesji oraz liczby domowników, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to prawidłowa decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać elementy stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę wprost do gruntu. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki typ szamba jest odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w gruncie. Można zlecić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych monterów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą niż z tworzywa. Dobry pojemnik pozwoli pozyskać darmową wodę z deszczu i używać ją do nawadniania roślin podczas upałów. Woda świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład mycie kostki albo auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.