Szamba betonowe Czarna Białostocka

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie stosowanie innowacyjnych technologii zapewniających bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy budowę zbiorników, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy produkty od certyfikowanych dostawców. Troszczymy się o stosowanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były solidne i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to najważniejszy czynnik świadczący o jakości wyrobu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego trzeba dołożyć jeszcze koszty opróżniania. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym opróżnianie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najlepszych szamb!

Szamba betonowe Czarna Białostocka

Szambo betonowe Czarna Białostocka

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla was także zbiorniki o niestandardowych pojemnościach, najlepiej dopasowanych do wymagań Twojej działki oraz liczby domowników, którzy będą korzystali z wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to dobra decyzja. Najlepszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować części stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę wprost do gruntu. Jeśli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ szamba będzie odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w gruncie. Polecamy zlecić u nas także szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych monterów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą aniżeli plastikowe. Dobry pojemnik pozwoli pozyskać za darmo wodę z deszczu i używać ją do nawadniania roślin podczas upałów. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie chodnika albo samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.